Rij zelf met een tuk tuk en ga naar een Thaise school
Bouwsteen toegevoegd aan je reis
Vandaag kan je even bekomen van de lange trip naar het noorden terwijl de kinderen zich amuseren in het zwembad.
Klaar voor een goed gevulde dag? Je wordt afgehaald aan je hotel en krijgt eerst een gedegen opleiding in het tuk tuk-rijden. Een tuk tuk is een kleurrijke openluchttaxi op 3 wielen, typisch voor deze regio.
Met de wind in de haren, rijd je door lokale dorpjes, voorbij prachtige rijstvelden en goudkleurige tempels. Boven in de bergen geniet je van prachtige vergezichten.
Je stopt bij een olifantenreservaat en wordt zelf een echte mahout (olifantentrainer). Tijdens je opleiding tot mahout geniet je van een lokale lunch met zicht op de kudde olifanten. Je geeft de olifanten zelf eten, je maakt een wandeling met hen naar de rivier waar je de dieren helpt wassen.
Na deze leuke ervaring vaar je per bamboevlot de Mae Wangrivier af en keer je terug met je tuk tuk. Dit is een dag vol schitterende activiteiten, de absolute favoriet van onze kinderen.
Je vertrekt ‘s morgens naar een lokaal schooltje waar de plaatselijke kinderen je met veel ongeduld opwachten. Je spendeert de voormiddag tussen de kinderen in de klas waar je je eigen naam leert schrijven in het Thais.
De kinderen stelen je hart met hun muzikaal optreden en de lerares legt je gepassioneerd uit hoe het Thaise alfabet klinkt. En ‘s middags krijg je er ook een lokale lunch bij.
Een dagje op de Thaise school werkt aanstekelijk: onze achtjarige zoon wilde zijn Belgische school meteen inruilen voor de Thaise schoolbanken.
Voor de volgende bouwsteen kies je voor Chiang Rai en ontdek je de gouden driehoek in je privé longtailboot of je gaat fietsen door Bangkok.
Comfort | Volwassenen | Kind (3 – 11 jaar) |
Comfort | € 447 p.p. | € 335 p.p. |
Prijzen zijn berekend voor een verblijf in juli-augustus en berekend op een familie met twee volwassenen en twee kinderen (3-11 jaar) die op dezelfde kamer slapen. Indien je in een andere periode reist of met een andere gezinssamenstelling kunnen de prijzen afwijken.
De prijzen gelden als indicatie en zijn mede afhankelijk van de valutakoerswisselingen. Om ervoor te zorgen dat je de beste prijs betaalt, kopen wij deze valuta in op het moment dat je de reis boekt.